Co teď nejvíce potřebujete?

LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ

Osobně i on-line
Pomohu vám úspěšně překonávat překážky v kojení a najít sebevědomí, harmonii a svobodu v péči o miminko. Nabízím podporu při dlouhodobém kojení a během laskavého odstavení.

MOUDROST KOJENÍ

on-line kurz
On-line kurz, který vám pomůže připravit se na kojení a přirozenou péči o miminko. Umožní vám cítit se po porodu u kojení sebejistě a poradit si se vším, co vás může potkat. Vhodný jako příprava na kojení nebo podpora v šestinedělí.
Cílem poradenství u kojení větších dětí je, abyste se u kojení mohla cítit dlouhodobě dobře. Podpořím vás při nastavování hranic nebo ukončení kojení.
9 témat o tom, jak kojit větší děti a cítit se u toho dobře.

Reference

Dobrý den. Jmenuji se Marie a paní Macoszkovou jsem kontaktovala přes Facebook ohledně poradenství týkající se správného kojení a péči o miminko. Byla jsem velmi spokojená, protože mi zodpověděla všechny mé dotazy a zahnala strach z neznámého. Paní Macoszková je velmi milá, profesionální a chapavá žena a díky ní jsem se cítila lépe. Určitě doporučuji.
Marie N.
Po porodu jsem pociťovala nejistotu a nevěděla, jak některé věci řešit. Potřebovala jsem nějaké povzbuzení a ujištění. Očekávala jsem rady k problematice. Na poradenství se mi dostalo ujištění a pomoci, praktických rad a odpovědí na mé otázky. Cením si nedogmatickeho, respektujiciho přístupu a důrazu na to, ze jsme každý jiný a co vyhovuje jednomu, nemusí být pro jiného.
Petra B.
Kojení byl zpočátku velký problém,objednala jsem si laktační poradkyni,ale nedokázala mi pomoci.Pak jsem napsala na diskuzi můj problém a paní Magda mi opět mile a ráda poradila triky a rady 🙂 Vše se pak zlepšilo a já díky ní stále kojím.
Veronika Č.