Těhotenská jóga v Jablunkově a v Třinci

Kurz těhotenské jógy a přípravy k porodu 

Aktuální termín duben 2024 je již obsazen. Pokud chcete dostat informaci, jakmile bude vypsán nový termín kurzu ZÁŘÍ 2024, zanechte mi svůj e-mail, na který vám pošlu oznámení o přednostním přihlašování za nižší cenu. 

Každé pondělí od 17:25 do 18:25

Od 15. dubna 2024 OBSAZENO

10 lekcí

V centru Rosteme spolu Třinec

Dopřej si zdravý pohyb v těhotenství a lepší přípravu na svůj porod. 

Během jógových lekcí se protáhneme, jemně posílíme tělo, naučíme se zdravé pohybové stereotypy v těhotenství, které mají blahodárný vliv na porod a postavení miminka v bříšku před porodem, budeme se připravovat na porod pomocí práce s pánevním dnem, fixace správného dýchání  a porodního dechu a také uvolňovacích cvičení a relaxace.

AKTUÁLNĚ se můžete hlásit také na jednodenní kurz PŘÍPRAVA NA POROD A PŘÍPRAVA NA KOJENÍ A PÉČI O MIMINKO., který proběhne v neděli 28. dubna v Rosteme spolu v Třinci.

Ženy přihlášené na Těhotenskou jógu získají do e-mailu slevový kód.

Lektorka: Magda Macoszková, máma dvou dcer, lektorka těhotenské a poporodní jogy, laktační poradkyně a poporodní dula.

Kontaktní osoba pro kurz v DDM Jablunkov: Jana Suszková 720 041 011

Více informací pro kurz v Třinci: magdamacoszkova@centrum.cz, 733 334 253

 

Co o lekcích říkají ženy, které už se zúčastnily? 

Lekce těhotenské jógy bych doporučila, protože se žena může cítit na chvíli jen sama sebou, zastavit se, pročistit hlavu. Pozitivně hodnotím cviky pro různé situace v těhotenství či k porodu. Tento kurz mi dal pocit, že můj porod bude krásný a dokonce se na něj i těším.
Z anonymního dotazníku na konci kurzu
Dneska jsem byla na Sosně na lekci hypnoporodu. Díky tomu, že jsem chodila na jógu a tomu co jsi nás učila. Se mi skvěle podařilo ponořit se do sebe a zažít zase ten supr pocit. Teď jen doufám, že se mi to podaří i u porodu. Moc děkuji, jsi pro mě velmi inspirující žena ❤️.
Zdenka
Kurz bych určitě doporučila všem těhotným, ať už na začátku či konci těhotenství. Člověk po celodenním shonu nastaví hlavu na sebe a miminko, což je krásné zastavení se. Líbila se mi Magdy osobnost a přístup. Člověk se cítí na kurzu dobře. Určitě bych i ráda zmínila, že jsem se na kurzu naučila vnímat více, co mé dělo dělá a dávám si pozor, jak se chová.
Barča
Kurz se mi líbil moc. Lituji, že jsem něco podobného nenavštěvovala už před prvním porodem. Věřím, že mít informace, které jsem dostala tady by mi tenkrát hodně pomohly. Skvělé je i mít pravidelný pohyb a to v super kolektivu. Líbí se mi na kurzu ta různorodost, že to nebylo pouze o pohybu, ale o držení těla, chůzi, dýchání.
Z dotazníku na konci lekce
Na lekcích bych nic neměnila, byly pro mě relaxem a místem pro uklidnění mysli, takové bezpečné místo. Kurz mi předal mnoho informací, které zařazuji do běžného života. Vážím si předaných zkušeností.
Z dotazníku na konci kurzu
Líbilo se mi, že každou lekci jsme dělaly něco nového - to bylo fakt super. K porodu si myslím, že taky. I když jsem myslela, že už to přece znám, tak tam bylo stejně pár příjemných novinek. Nelíbí se mi, že už to končí:) Byl to hezký čas, kdy jsem se v klidu zaměřila jen sama na sebe a miminko. Klidně bych ještě pár lekcí zvládla:)
Markéta

Kurz v Třinci

Přihlášení a platba na kurz v Třinci probíhá přes tento formulář. 

Upozornění: Vystavený doklad nelze uplatit na pojišťovně. Pro více informací mě kontaktujte.

Lektorská činnost v Rosteme spolu pro těhotné ženy
Dostupné
1 600 Kč
Způsob platby
Celková cena1 600 Kč