Jóga po porodu v Jablunkově a v Třinci

Zdravý a funkční pohyb nejen po porodu

Právě probíhá. Pokud se chcete přidat na OTEVŘENOU LEKCI napište mi sms na 733 334 253 nebo e-mail na magdamacoszkova@centrum.cz.

NOVÝ TERMÍN KURZU bude od září 2024, pokud chcete dostat oznámení o začátku přihlašování za výhodnější cenu, zanechte mi svůj e-mail ve formuláři.

Každé pondělí od 16:15 - 17:15 PROBÍHÁ, JE MOŽNÉ SE PŘIDAT na OTEVŘENOU LEKCI

10 lekcí

V centru Rosteme spolu Třinec

Dopřejte si zdravý a funkční pohyb v mateřství ať už jste 6 týdnů, rok nebo pět let po porodu.

Během cvičení se zaměříme na zdravé pohybové stereotypy při péči o malé děti. Ukážeme si, jak bezpečně a efektivně cvičit, tak aby poporodní bříško, pánevní dno a záda netrpěli, ale naopak se navrátili do optimálního stavu. Uvolníme, protáhneme a jemně posílíme tělo tam, kde je během náročné péče o děti přetěžováno. Užijeme si relaxaci a naučíme se techniky, jak uvolnit tělo a zklidnit mysl kdykoliv během dne.

Celkem 10 lekcí.

Lektorka: Magda Macoszková, máma dvou dětí, lektorka těhotenské a poporodní jógy, laktační poradkyně a poporodní dula.

Kontaktní osoba DDM Jablunkov: Jana Suszková - 720 041 011

Více informací kurz v Třinci: magdamacoszkova@centrum.cz, 733 334 253

 

 

Co na mé lekce říkají ženy, které si prošly mými kurzy?

Líbil se mi jiný přístup, nebylo to jen o cvičení a ahoj, ale šlo to víc do hloubky, každá lekce se nesla v jiném tématu. Líbila se mi zvolená uklidňující hudba, afirmace, cvičení v kruhu. Nemám co vytknout. Možná jen čas. Příliš krátké to je, rychle to uteče. Celkově hodnotím lekce pozitivně. Dozvěděla jsem se nové věci, zejména práce s pánevním dnem. Víc jsem si uvědomila ženskost a sílu v každé z nás. Moc děkuji za tuto zkušenost.
Z anonymního dotazníku (kurz Jóga pro ženy)
Lekce se mi moc líbily (nejlepší kurz jógy, který jsem navštěvovala). Super byla celková atmosféra (svíčky, aromaterapie, hudba, celkové zklidnění). Další plus - malý kolektiv (intimní atmosféra). Určitě se ráda přihlásím znovu. Cvičení super (zaměření na střed těla).
Z anonymního dotazníku (kurz Jóga pro ženy)
Na lekcích se mi líbilo: čas věnovaný sobě protažení těla, zklidnění mysli. Zklidnit mysl a vůbec se celá zklidnit a na chvíli na nic nemyslet mi jde velmi těžko, ale během těchto lekcí se mi to dařilo:)
Z anonymního dotazníku (kurz Jóga pro ženy)

Kurz v Třinci

Přihlášení a platba za kurz v TŘINCI probíhá vyplněním tohoto formuláře

Upozornění: Vystavený doklad nelze uplatit na pojišťovně. Pro více informací mě kontaktujte.

Lektorská činnost PO PORODU v Rosteme spolu
Dostupné
1 600 Kč
Způsob doručení
Způsob platby
Celková cena1 600 Kč