Individuální příprava ke kojení a šestinedělí

I na kojení a šestinedělí se dá připravit.

Příprava na kojení a šestinedělí předem jednoznačně snižuje riziko toho, že kojení bude zpočátku problematické a šestinedělí nejen kvůli tomu stresující období. 

  • Připravím vás na vše důležité, co byste měla vědět o kojení ještě předem a změním váš pohled na to, co je šestinedělí a jak se na něj dá připravit.
  • Podíváme se na kojení s ohledem na pobyt v porodnici a poté během šestinedělí doma. 
  • Zboříme mýty, nepravdy a polopravdy o kojení, se kterými se stále ještě můžete setkat (v porodnici, na návštěvě pediatra nebo od své blízké rodiny). Díky tomu budete moci už od začátku být v kojení sebejistá.
  • Naučíte se už před porodem o úžasných schopnostech miminek a po porodu tak budete umět snadněji porozumět jeho chování a potřebám.
  • Odpovím vám na všechny vaše dotazy a rozpustíme tak obavy a nejistoty, které většina žen před porodem zažívá. 

Je praktické, pokud se takového setkání může zúčastnit i partner. 

  • Setkání lze domluvit na těchto místech: JABLUNKOV, TŘINEC, ČESKÝ TĚŠÍN, FRÝDEK-MÍSTEK, OSTRAVU A OKOLÍ.
  • Přípravu lze také domluvit ON-LINE.

Svého času, znalostí a zkušeností, které vám na setkání mohu předat si cením takto: 

3200 Kč/za setkání (cca 3 hod). V ceně není zahrnuto cestovné (12kč/km)

Je těžké se v dnešní době zorientovat v přehršli informací o kojení, co internet nabízí. Ještě před porodem mého prvního dítěte mě dokázaly příspěvky a články některých žen postavit do dost nekomfortní situace, kdy jsem místo cenných rad měla jen brouky v hlavě, jestli to zvládnu, a jaké "hrůzy" mě čekají. Proto jsem ráda, že jsem narazila na stránky "Mateřství s přesahem", kde jsem si domluvila online poradenství o kojení. Konečně se mi mé rozběhané myšlenky ucelily, probraly jsme všechno od porodu, prvních dní s miminkem, polohy pro kojení, dostala jsem pár mateřských life-hacků, byly mi vyvraceny internetové mýty, i přišla na řadu, na netu dost diskutovaná, strava během kojení. Poradenství moc doporučuji, pomohlo mi a také mě uklidnilo a dalo sebedůvěru, že to zvládnu.
Kateřina Šebestová
On-line příprava ke kojení byla pro mě velmi přínosná. Vzhledem ke svým pracovním povinnostem jsem jako těhotná žena neměla čas se pořádně zamyslet nad otázkou kojení. Říkala jsem si, vždyť na to ještě mám čas. Ale věřím, kdo je připraven, není překvapen. Během setkání mi Magda odpověděla na mnohé moje otázky jako např. jak často kojit, je kojení bolestivé, jak probíhá příprava na kojení aj. Magda je maminka 2 holčiček a jde vidět, že má velké zkušenosti nejen v otázkách kojení, ale obecně mateřství a výchovy dětí. Jsem ráda, že jsem o tom všem získala povědomí už v těhotenství. Setkání bych jednoznačně doporučila všem těhotným ženám, které se na kojení a své mateřství chtějí dobře připravit.
Lenka Kuboňová