Jak se zbavit DOKRMU a začít plně KOJIT?

Webinář pro kojící ženy

 • Chtěla jsi kojit, ale miminko málo přibírámuseli jste začít dokrmovat?
 • Tvé miminko se špatně přisává, je nespokojené nebo spavé a každé vaše kojení končí dokrmem?
 • Už tě nebaví kolotoč pokusů o kojení, odsávání, vážení a dokrmování? 
 • Máš pocit, že jsi pro kojení udělala všechno, ale pořád to nefunguje?
 • Obáváš se, že se ti nikdy nepodaří se rozkojit?

Dobře to znám. Na individuálním laktačním poradenství se s tím setkávám velmi často.

Kolotoč kojení, vážení, odsávání nebo přípravy umělého mléka, je pro ženy časově a fyzicky únavný a navíc dlouhodobě neudržitelný.

Ženy mají obavy a cítí nejistotu, že miminko pláče hlady, že nemají dost mléka, že někde na začátku udělaly chybu...

To vše na pozadí velkého stresu a strachu o miminko.

Bez vnější podpory tyto ženy často ztrácí naději, že to může být lepší.

Nezůstávej na své kojení sama a přidej se na webinář s laktační poradkyní!

Co ve webináři najdeš?

 • Co plné kojení a dostatečnou tvorbu mléka skutečně podporuje a co je naopak zbytečné a ztráta času
 • Jak řešit jednotlivé problémy (ať už máte spavé nebo vztekající se miminko, nedostatečné přibírání a další)
 • Psychickou podporu v téhle náročné situaci společně s praktickými tipy, které vaši situaci mohou ihned vylepšit
Ahojky, škoda že jsem tohle neměla k dispozici před 3 roky. To jsem zrovna řešila u první dcery. Nakonec jsem jí kojila a dokrmovala umělým mlékem 4 měsíce a pak jsem ještě asi měsíc a půl odsavala a dokrmovala UM. Bylo to hrozné. Měla jsem pořád nervy, že má malo mléka a že má hlad. Pořád jsem jí cpala to umělé. Aspoň, že teď už vím co a jak a snad se třetí nám to kojení taky hezky půjde 😊. Ale je to super co děláš. Vím jak já jsem marně hledala kdo by mi pomohl, ještě jsem neměla ani tolik zkušeností, ani známých s dětmi a byl covid 🙃.
Z. (máma dvou dcer)

Vím, že i ty a tvé miminko můžete:

 • ....najít svou cestu, jak kojit bez nutnosti dokrmování
 • ....kojit plně bez stresu a strachu o miminko
 • ....si své kojení užívat a ne jen přežívat

Objednávka webináře

ZÁZNAM webináře JAK SE ZBAVIT DOKRMU A ZAČÍT PLNĚ KOJIT
Dostupné
490 Kč
Způsob platby
Celková cena490 Kč

 

 

Kdo pro tebe webinář připravil?

Magda Macoszková

Jsem laktační poradkyně, máma dvou holčiček a již 5 let nabízím ženám podporu v těhotenství, při kojení a péči o miminko. Za poslední dva roky jsem provedla stovky žen v osobním poradenství nebo formou on-line webinářů a workshopů. Jsem autorka projektu Moudrost kojení na instagramu. 

 

 

Co říkají ženy, které využily mé laktační poradenství?

 

Mým trápením bylo kojení, v předchozích mateřstvích se mi nikdy nepodařilo plně kojit, vždy jsem musela dokrmovat.Nyní máme třetí miminko, a mé obavy začaly sílit v 10 dnech dcery, když nepřibírala a na jednom prsu byla čím dál tím větší ragada (včetně krve,a odchlypnutí skoro celé bradavky.....v lékárně nakoupeno vše co existuje...).Poranění prsa jsem tedy víc a víc příkládala k tomu, že mám špatnou techniku přísátí(přiložení bylo vždy s velkou bolestí)a tudíž, že se mi nebude tvořit mléko a opět se nerozkojím.Velký strach, že nemám mléko jsem začala tedy řešit laktačním poradenstvím. Nyní má dcera 10 týdnů a díky poradenství jsme snad na dobré cestě a plně kojím.Poradenství mi přineslo celkové uklidnění, ujištění, že techniku máme správnou, dalo mi psychickou podporu, vyslechnutí mých obav a vysvětlení různých pozic při kojení a další cenné rady jak dále pokračovat (hojení ran, bylinky,zavinovací šátek po porodu...).
Ivana Polášková
Po porodu jsem pociťovala nejistotu a nevěděla, jak některé věci řešit. Potřebovala jsem nějaké povzbuzení a ujištění. Očekávala jsem rady k problematice. Na poradenství se mi dostalo ujištění a pomoci, praktických rad a odpovědí na mé otázky. Cením si nedogmatickeho, respektujiciho přístupu a důrazu na to, ze jsme každý jiný a co vyhovuje jednomu, nemusí být pro jiného.
Petra Bělicová
Dobrý den. Jmenuji se Marie a paní Macoszkovou jsem kontaktovala přes Facebook ohledně poradenství týkající se správného kojení a péči o miminko. Byla jsem velmi spokojená, protože mi zodpověděla všechny mé dotazy a zahnala strach z neznámého. Paní Macoszková je velmi milá, profesionální a chapavá žena a díky ní jsem se cítila lépe. Určitě doporučuji.
Marie Nalewajková